Om je een accuraat beeld weer te geven van de werking van Toerisme Vlaanderen, geven we graag het woord aan enkele collega's uit verschillende afdelingen en diensten. Deze mensen berichten steeds over maar niet namens Toerisme Vlaanderen.
Catalogi: check! Badges: check! Namenlijsten en vluchtnummers: check! Er heerst een gezellige drukte op kantoor. De laatste mails mbt. het Flanders – Brussels Travel Forum worden behandeld, alle nodige informatie ligt klaar. Collega’s lopen wat gehaast heen en weer. Uit de buitenlandkantoren wordt er gebeld voor de laatste updates. Iedereen leeft toe naar maandag en hoopt dat het nu toch plots niet te hard zal gaan sneeuwen.
De laatste briefing vertelt ons meer over de entourage van de workshop en het avondevenement, het belooft groots te worden. Ons baanbrekend vakmanschap zal goed in de kijker worden geplaatst. Vlaamse culinaire specialiteiten van de Flemish Foodies, vintage loungecorners ism. de Designmarkt, herdenkingsacties in het kader van Wereldoorlog I, fietstoerisme in het teken van De Ronde, het komt allemaal aan bod.
De Zweden en Denen zullen het allemaal smaken en gelukkig verdragen zij vriestemperaturen.
Op naar het Flanders – Brussels Travel Forum!
Mijn naam is Lynn Dauwe en ik werk sinds 1 september 2011 bij Toerisme Vlaanderen. Ik ben coördinator voor de Deense en Zweedse toeristische markt en combineer zo mijn passie voor het Noorden, de Scandinavische talen en mijn interesse in de reissector. Vlaanderen promoten als hippe, levendige en veelzijdige bestemming wordt mijn uitdaging de komende jaren. Ik kijk er enorm naar uit! Graag laat ik jullie meelezen met mijn eerste ervaringen.
Copyright © 2012 Toerisme Vlaanderen - Privacy - Legal disclaimer - Sitemap