Contactpersonen

Op deze pagina vind je de contactpersonen bij Toerisme Vlaanderen.

Vind je toch niet bij wie je terecht kan, vul dan het algemeen contactformulier in en we helpen je zo snel mogelijk verder.


Vind een antwoord op je vraag:

Logiesdecreet

Heb je vragen over deze thema's?

Vakantiebemiddeling

Subsidies

Partnerwerking

Kwaliteit (kwaliteit logies, gidsenwerking, musea, toegankelijkheid, jeugd- en familievriendelijkheid)

Trends, cijfers en onderzoek

Vacatures en stages bij Toerisme Vlaanderen

Beleid en strategie

Ben je journalist en heb je een persvraag?


 

LOGIESDECREET

Logies

logies@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 04 00


HEB JE VRAGEN OVER DEZE THEMA'S?


Culinair

Greet Gosseye

greet.gosseye@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 03 09

+32 492 15 69 39

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Erfgoed

Julie Rutgeerts

julie.rutgeerts@toerismevlaanderen.be

+ 32 2 504 0482

+32 485 49 54 44

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Natuur

Els Brouwers

els.brouwers@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 04 53

+32 496 32 08 88

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Congressen en events/EventFlanders

Evelyne Bardyn             

evelyne.bardyn@toerismevlaanderen.be          

+32 2 504 04 33                                             

+32 476 555 363                                             

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Iedereen verdient vakantie                      

Jeroen Marijsse                                           

jeroen.marijsse@iedereenverdientvakantie.be  

+32 5 504 03 70                                            

+32 493 51 22 88                   

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                      

 

Netwerkondersteuning Iedereen verdient vakantie

Marianne Schapmans

marianne.schapmans@iedereenverdientvakantie.be

+32 2 504 04 87

+32 486 60 84 34

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Fietsland

Dries Verclyte

dries.verclyte@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 04 41

+32 479 77 04 94


 

VAKANTIEBEMIDDELING

Karlien Leroux

karlien.leroux@iedereenverdientvakantie.be

+32 2 504 03 91



SUBSIDIES

Els Lowyck

els.lowyck@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 03 89

+32 497 38 71 86

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Toerisme voor Allen-subsidies

Joel Van den Spiegel

joel.vandenspiegel@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 03 80

+32 496 91 96 49

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Logiessubsidies

Kris Neven

logiessubsidie@toerismevlaanderen.be

+ 32 2 504 03 28

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sociaal-toeristische verenigingen

Rosita Goossens

rosita.goossens@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 04 02

+32 490 58 75 94




PARTNERWERKING

Raf De Bruyn

raf.debruyn@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 03 51

+32 478 33 46 44



KWALITEIT (kwaliteit logies, onthaal, gidsenwerking, musea, toegankelijkheid, jeugd- en familievriendelijkheid)

Katrien Mampaey

katrien.mampaey@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 04 29

+32 479 66 05 96



TRENDS, CIJFERS EN ONDERZOEK 

Kennisbeheer

kennisbeheer@toerismevlaanderen.be

+32 493 04 46 78



VACATURES EN STAGES BIJ TOERISME VLAANDEREN

HR

hr@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 04 57



BELEID EN STRATEGIE

Jan Van Praet

jan.vanpraet@toerismevlaanderen.be

+32 2 504 03 50

+32 478 90 81 44



BEN JE JOURNALIST EN HEB JE EEN PERSVRAAG?

Woordvoerder

Stef Gits

stef.gits@toerismevlaanderen.be 

+32 2 504 25 12

+32 4 86 22 67 95

@stefgits