Regiocoördinatoren

beeld_fietser_binnenstad
Regiocoördinatoren initiëren, coördineren en stimuleren projecten binnen een toeristisch samenwerkingsverband van diverse toeristische regio's. Ze werken aan toeristisch-recreatieve beleidsplanning, verbetering van de toeristisch recreatieve structuur en de promotie van de regio.

Provincie Antwerpen

Antwerpse Kempen

Bie De Busser
TPA - Toerisme Antwerpse Kempen
Toerismehuis 't Steentje
Grote Markt 44
2300 Turnhout
T 014 40 82 70
M 0495 40 53 60
F 014 42 88 01
E bie.debusser@provincieantwerpen.be
W www.toerismeprovincieantwerpen.be

Provincie Vlaams-Brabant

Hageland

Isabelle Hollevoet 
Toerisme Vlaams-Brabant
Provincieplein 1
3010 Leuven
T 016 26 76 73
F 016 26 76 76
E isabelle.hollevoet@vlaamsbrabant.be
W www.hageland.be

Groene Gordel

Koen Craenen
Provincieplein 1
3010 Leuven
T 016 26 77 95
koen.craenen@vlaamsbrabant.be
W www.groenegordel.be

Provincie Limburg

Manager Publieke Sector

Nele Digneffe
Toerisme Limburg
Universiteitslaan 3
3500 Hasselt
T 011 30 55 65
F 011 30 55 05
E nele.digneffe@limburg.be
W www.toerismelimburg.be

 

Consulent Sectorwerking Zuid-Limburg & Hasselt

An Heylen
Toerisme Limburg
Universiteitslaan 3
3500 Hasselt
T 011 30 59 67
F 011 30 55 05
E an.heylen@limburg.be
W www.toerismelimburg.be

Consulent Sectorwerking Noord-Limburg + Voerstreek

Hilde Beckers
Toerisme Limburg
Universiteitslaan 3
3500 Hasselt
T 011 30 55 70
F 011 30 55 05
hilde.beckers@limburg.be  
W www.toerismelimburg.be

 

Consulent Sectorwerking Midden-Limburg 

Sarah Verlackt
Toerisme Limburg
Universiteitslaan 3
3500 Hasselt
T 011 30 55 62
F 011 30 55 05
E sarah.verlackt@limburg.be
W www.toerismelimburg.be

Provincie Oost-Vlaanderen

Meetjesland

Erik Hennes
Toerisme Meetjesland
Streekcentrum Huysmanhoeve
Bus 1
9900 Eeklo
T 09 378 67 01
F 09 378 67 02
E erik.hennes@oost-vlaanderen.be
W www.toerismemeetjesland.be



Vlaamse Ardennen

Wim Haesebeyt
Toerisme Vlaamse Ardennen 
Veemarkt 27 
9600 Ronse
T 055 38 86 35
F 055 21 62 81
E wim.haesebeyt@oost-vlaanderen.be
W www.toerismevlaamseardennen.be



Scheldeland

Marilou Dubois
Toerisme Scheldeland vzw
Noordlaan 21
9200 Dendermonde
T 052 33 98 07
E marilou.dubois@scheldeland.be 
W www.scheldeland.be

Waasland

Els Maes 
Toerisme Waasland 
Provinciaal domein De Ster 
Lange Rekstraat 30
9100 Sint-Niklaas 
T 03 776 31 38 
F 03 776 31 38
els.maes@oost-vlaanderen.be 
www.toerismewaasland.be 

Provincie West-Vlaanderen

Westhoek

Valérie Heyman
Regiocoördinator Westhoek
Streekhuis Westhoek Esenkasteel
Woumenweg 100
8600 Diksmuide
T 051 51 93 43
F 051 51 93 51
E valerie.heyman@westtoer.be
W www.toerismewesthoek.be 

 

Leiestreek

Katrien Six
Toerisme - regiowerking Leiestreek
Streekhuis Zuid-West-Vlaanderen
Engelse Wandeling 2 F4L
8500 Kortrijk
T 056 24 99 95
F 056 24 99 90
E katrien.six@westtoer.be
W www.toerisme-leiestreek.be

Brugse Ommeland

Evy Van Schoorisse
Westtoer
Koning Albert I-Laan 120
8200 Sint-Michiels
T 050 30 55 70
F 050 30 55 90
E evy.vanschoorisse@westtoer.be
W www.brugseommeland.be



Kust

Liesbet Billiet
Westtoer
Koning Albert I-Laan 120
8200 Sint-Michiels
T 050 30 55 47
E liesbet.billiet@westtoer.be
W www.dekust.be